РАДА ЗОБОВ'ЯЗАЛА УКРАЇНЦІВ ПРОВОДИТИ ЕНЕРГОАУДИТ БУДІВЕЛЬРАДА ЗОБОВ'ЯЗАЛА УКРАЇНЦІВ ПРОВОДИТИ ЕНЕРГОАУДИТ БУДІВЕЛЬ

ДЕРЖАВНИЙ ФОНД ПІДТРИМКИ МОДЕРНІЗАЦІЇ ТА РЕКОНСТРУКЦІЇ ЖИТЛА У СЛОВАЧЧИНІДЕРЖАВНИЙ ФОНД ПІДТРИМКИ МОДЕРНІЗАЦІЇ ТА РЕКОНСТРУКЦІЇ ЖИТЛА У СЛОВАЧЧИНІ

ЯК ЗАБЕЗПЕЧИТИ ЕНЕРГОБЕЗПЕКУ УКРАЇНИЯК ЗАБЕЗПЕЧИТИ ЕНЕРГОБЕЗПЕКУ УКРАЇНИ

Німецький експерт: Україна має три роки на розвиток сонячної енергетики В УКРАЇНИ Є ДВА-ТРИ РОКИ НА РОЗВИТОК СОНЯЧНОЇ ЕНЕРГЕТИКИ

АВАРІЙНА СЛУЖБА

 

АВАРІЙНА СЛУЖБА ТзОВ "ПАСІЧНА-ІФ"

Новини

У Франківську зростуть тарифи на воду

У Франківську зростуть тарифи на воду  в «Івано-Франківськводоекотехпромі» провели відкрите обговорення щодо встановлення/зміни тарифів на 2019 рік на централізоване водопостачання та водовідведення, послуги з централізованого постачання холодної води, водовідведення.

За словами очільника ВЕТП, сьогодні на громадських слуханнях обговорюватимуться тарифи на 2019 рік.

На затвердження планується єдиний тариф без внутрішньобудинкового. Планується встановити тариф у розмірі 7.70 грн. на водопостачання і 8.93 грн. на водовідведення.

Загалом тариф збільшиться на 12-14%.

"Чому росте? Бо більше 40% в структурі тарифу - це заробітна плата працівників. Уряд постійно піднімає мінімальну зарплату і тому тарифи ростуть також", - каже Роман Кімачук.

Також на зростання впливає збільшення вартості електропостачання. Воно в тарифі закладено на рівні 16%.

"Все те, що необхідне для життєдіяльності підприємства дорожчає постійно. Тому ми змушені збільшувати тарифи. Я хочу, щоб мої працівники отримували гідну зарплату, працювали в нашому місті, а не виїжджали за кордон", - додає комунальник.

Нові статті

Торгівельні партнери