РАДА ЗОБОВ'ЯЗАЛА УКРАЇНЦІВ ПРОВОДИТИ ЕНЕРГОАУДИТ БУДІВЕЛЬРАДА ЗОБОВ'ЯЗАЛА УКРАЇНЦІВ ПРОВОДИТИ ЕНЕРГОАУДИТ БУДІВЕЛЬ

ДЕРЖАВНИЙ ФОНД ПІДТРИМКИ МОДЕРНІЗАЦІЇ ТА РЕКОНСТРУКЦІЇ ЖИТЛА У СЛОВАЧЧИНІДЕРЖАВНИЙ ФОНД ПІДТРИМКИ МОДЕРНІЗАЦІЇ ТА РЕКОНСТРУКЦІЇ ЖИТЛА У СЛОВАЧЧИНІ

ЯК ЗАБЕЗПЕЧИТИ ЕНЕРГОБЕЗПЕКУ УКРАЇНИЯК ЗАБЕЗПЕЧИТИ ЕНЕРГОБЕЗПЕКУ УКРАЇНИ

Німецький експерт: Україна має три роки на розвиток сонячної енергетики В УКРАЇНИ Є ДВА-ТРИ РОКИ НА РОЗВИТОК СОНЯЧНОЇ ЕНЕРГЕТИКИ

АВАРІЙНА СЛУЖБА

 

АВАРІЙНА СЛУЖБА ТзОВ "ПАСІЧНА-ІФ"

Покіс трав

В літній період часу список робіт доповнюють такі послуги як покіс трави, покіс бур'яну та очерету.
Особливої ​​актуальності покіс трави набуває ще й у зв'язку з небезпекою кліщів. Тому своєчасний покіс трави необхідний подвійно - як для дотримання чистоти і порядку в місті, так і в якості профілактичного заходу для оберігання здоров'я городян.
У зв'язку з цим ТзОВ "Пасічна-ІФ" проводить роботи по косовиці трави як в місті, так і по області. Хороша якість скошування трави досягається застосуванням спеціального устаткування.
Також покіс трави вимагає певних навичок та вміння від працівника. Ми займаємося професійно покосом трави в м. Івано-Франківську.
Стрижка газону.
Стрижка газонної трави - це найважливіша робота при по догляду за трав'яним покриттям парків, газонів, клумб, а так само узбіч доріг. Стрижка не тільки надає траві акуратний і приємний вигляд, вона забезпечує утворення щільного шару дерну і перешкоджає розвитку бур'янів і заростання мохом.
Мало зробити газон, дуже важливо грамотно і регулярно проводити заходи щодо догляду. Наша компанія пропонує послуги не тільки по стрижці газонів, але й здійснює збір скошеної трави з можливим її вивезенням, прибирання прибудинкової території, покіс небажаної рослинності бур'яну трави.
Також ми надаємо  наступні послуги:
- спилювання дерев
- обрізання-викорчовування пнів
- видалення сміття та листя з газонів і тротуарів
- прибирання прилеглих територій
- прибирання території підприємства
- очищення воріт
- облицювання фасаду, вивісок, сходинок, решіток, поручнів
- мийка вітрин
- очищення сміттєвих баків та урн
- видалення з території піску, пилу та сміття
- очищення території від снігу та льоду
- вивіз будівельного сміття
- утілізація садового сміття.

 

 

 

 

 
Торгівельні партнери